Vaše nová adresa
na
Královských Vinohradech
O projektu
Elegantní bydlení
ve vyhledávané lokalitě


Historie

Činžovní dům v Italské 8 byl postaven na počátku 20. století významným stavitelem Antonínem Holečkem, autorem mnoha cenných domů jak v Praze, tak v celé České republice. Mezi nejvýznamnější díla tohoto architekta patří budova Grand hotelu Praha v Jičíně, která patří k nejkrásnějším stavbám města.

Rodina Holečkových vlastnila dům v Italské ulici v Praze až do nedávné doby.Citlivá rekonstrukce
vinohradského domu
Rezidence Italská 8 vyniká důmyslným propojením původních prvků s prvotřídními materiály a zařizovacími předměty, které odpovídají nárokům na bydlení dnešní doby – představuje tak souhru mezi historií a současností. Každý detail je laděn tak, aby zapadl do celkového konceptu rekonstrukce.


V rámci rekonstrukce je kladen důraz na zachování genia loci, tedy vznešené atmosféry typického vinohradského domu z počátku 20. století. V půdních prostorách nově vznikají reprezentativní bytové jednotky, z nichž jednu rozšíří terasa.


Energetická náročnost budovy spadá do kategorie E. Průkaz energetické náročnosti budovy je dostupný na vyžádání.Respekt
k minulosti, důraz na nadčasovost
O developerovi
Pražské Rezidence
Tým stojící za společností Pražské Rezidence se na trhu nemovitostí pohybuje již od roku 1993, kdy její zakladatelé působili v rámci společnosti MEICO SYSTEM'S s.r.o. Protože odezva na dosažené výsledky byla pozitivní a úspěchy se dostavovaly, došlo ke sloučení pod značkou Pražské Rezidence.

Koncept Pražských Rezidencí přivedli k životu lidé, kteří mají cit objevovat potenciál domů, pracovat s ním, zvyšovat užitnou hodnotu a vytvářet prostory, které odpovídají dnešním požadavkům na moderní bydlení a aktivní životní styl. Lidé, k nimž ostatní chodí pro radu, kteří se umí orientovat a mají přehled.

Již deset let realizuje společnost Pražské Rezidence většinu projektů ve spolupráci se stavební firmou Opravy Staveb s.r.o. Díky tomu má možnost maximálního dohledu nad kvalitou prováděných prací.
Chcete vědět
více, nebo si zamluvit
termín prohlídky?
Domluvte si nezávaznou prohlídku.
© 2020 All Right Reserved